فروشگاه اینترنتی توتیا وارد شوید ثبت نام کنید

اتوماسیون پارکینگ

محصول توتیا (Tutiaa)
تلفن :

09108982893

آدرس :

تهران اشرفی اصفهانی خیابان پیامبر شرقی خیابان شاهد کوچه وحدت 4 پلاک 22

معرفی اجمالی محصول


دستگاه کنترلر هوشمند دریافت کارت اتوماتیك پارتیك ( دریافت اتوماتیك کارت)

یكی از تجهیزات کنترلی و ارائه خدمات سیستم پارکینگ هوشمند، دستگاه پیشرفته و تمام اتوماتیك پارتیك است که قابلیت های فراوانی را عرضه می نماید. با نصب این سیستم در معابرورودی پارکینگ ها عملیات تحویل کارت، ثبت پلاك خودرو و در صورت نیاز تعیین محل جایگاه پارك بطور تمام خودکار و بدون دخالت فردی انجام می پذیرد.

نقد و بررسی محصول


نحوه عملكرد سیستم:
زمان ورود:
در این روش با نصب یك دستگاه دریافت کارت اتوماتیك در معبر ورودی، پس از وارد شدن اتومبیل مذکور به درب ورودی و توقف در مقابل دستگاه دریافت کارت، راننده کلید مربوطه را فشرده و کارت ورود به پارکینگ را دریافت نموده و بعد از آن بر روی محل مشخص شده قرارمی دهد، ساعت ورود اتومبیل همزمان با ثبت پلاك خودرو به صورت اتوماتیك در سیستم ثبت شده، و در صورت نیاز فیش مربوطه با درج خودکار شماره جایگاه خالی به راننده تحویل داده میشود.دستور بالا رفتن راهبند هم زمان با قراردادن کارت و ثبت اطلاعات بر روی دستگاه مهیا شده و در صورتی که از تابلوی ظرفیت استفاده شود بلافاصله از آمار جایگاه خالی کسر شده وروی تابلو نمایش داده می شود. پس از وارد شدن خودرو به محوطه پارکینگ با توجه به نصب تابلوهای راهنما خودرو به سمت جایگاه خالی و محل پارك هدایت می شود. پس از پارك خودرو و شناسایی از طریق سنسور نصب شده در محل پارك وضعیت جایگاه مربوطه از طریق چراغ دو وضعیتی اشغال یا عدم اشغال جایگاه به اطلاع اپراتور و مراجعه کنندگان می رسد.

 

زمان خروج:

در زمان خروج صاحب خودرو کارتی را که در زمان ورود تحویل گرفته به اپراتور تحویل داده و اپراتور با قراردادن کارت مقابل کارتخوان، در صورت نصب دوربین یك عكس دیگر از خودرو گرفته شده و به کامپیوتر ارسال می شود.اپراتوراطلاعات ورود و خروج را به همراه عكس های گرفته شده که بر روی مانیتور نمایان شده بررسی نموده و در صورت تطابق تصاویر ورود و خروج از طریق نمایشگر، مبلغ قابل پرداخت را به رویت مشتری رسیده و در صورت نصب پرینتر، صورتحساب چاپ شده راتحویل مشتری می دهد. پس از تسویه حساب و با فرمان اپراتور راه بند بالا رفته و خودروی مذکور از پارکینگ خارج می گردد. لازم به ذکر است در صورتی که ازتابلوی ظرفیت استفاده شود بلافاصله به آمار تعداد جایگاه خالی اضافه و روی تابلو نمایش داده می شود.
از قابلیت های این روش علاوه بر ارائه جدول ساعات تردد از ورود و خروج خودروها، امكان گزارشگیری بصورت مصور هم امكان پذیر است.


مزایای استفاده از این سیستم :

امكان کنترل تردد خودرو و مدیریت همزمان چندین درب ورودی و خروجی با سیستم جامع مدیریت پارکینگ
حذف نیروی انسانی در معبر ورودی
نظارت و کنترل بی دردسر و کم تنش
سرعت عمل بالا
کنترلر سخنگو حهت راهنمای استفاده
جلوگیری از سرقت خودروها به وسیله کنترل و تطبیق تصاویر ورودی و خروجی توسط اپراتور
امكان تعریف و محاسبه تعرفه های مختلف برای سیستم (ورودی،ساعتی،روزانه و شبانه)
امكان نمایش هزینه قابل پرداخت به مشتری از طریق تابلو و صدور فطش به وسیله پرینتر
امكان معرفی و هدایت خودروها به جایگاه های خالی و جلوگیری از ازدحام و ترافیك در محوطه پارکینگ
امكان گزارشگیری لحظه ای از وضعیت پارکینگ (ظرفیت پرو خالی، مشخصات خودروهای داخل پارکینگ و ...)
امكان ثبت مشخصات خودرو و راننده از قبیل پلاك خودرو، نوع و مدل خودرو، نام راننده و...
امكان نمایش تعداد جایگاه خالی بر روی تابلو نمایشگر
ارتباط مستقیم با کامپیوتر از طریق کابل  کابل شبکه LAN 
 امكان کارکرد به صورت Offline

نمایش روی نقشه


محبوب ترین محصولات مشابه